O nas

Istniejemy od 1985 r. Zaczynaliśmy od czterech pracowników, kilku łopat i wysłużonego „malucha”. Dziś jesteśmy jedną z większych firm budowlanych w regionie. Zajmujemy się niemal każdą dziedziną budownictwa: od drobnych remontów po duże inwestycje.

Stawiamy na ludzi.

Zrealizowaliśmy tysiące dużych i mniejszych inwestycji: budowy i remonty domów jednorodzinnych oraz obiektów sektora publicznego.

Nasza firma od 37 lat stawia na profesjonalizm oraz najlepszych fachowców. Łączymy doświadczenie kadry inżynierskiej z fachowością pracowników. To, w połączeniu z szerokim zapleczem sprzętu budowlanego sprawia, że jesteśmy w stanie profesjonalnie zrealizować każdą inwestycję.

Lubimy wyzwania.

Zajmujemy się nie tylko budowaniem od podstaw, ale również kompleksowymi remontami. Nasze ostatnie realizacje to: domy jednorodzinne, zabytkowe kamienice, a także szpitale, hotele czy dworce kolejowe.

Działamy nie tylko na rynku małopolskim. Wykonywaliśmy inwestycje w całej Polsce, a także za granicą.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc zarówno praktycznie, jak i merytorycznie na każdym etapie remontu lub budowy. Najtrudniejsze zadania to dla nas nie problem, ale wyzwanie!

Szukasz swojej firmy budowlanej?